• František Pecháček
  Před osmdesáti lety zemřel František Pecháček. Sokol, olympionik, zakladatel vojenské tělovýchovy, představitel protinacistického odboje, autor nejznámější sletové skladby – Přísaha republice, držitel Řádu Bílého lva, který mu, in memoriam, v říjnu minulého roku udělil prezident České republiky. To vše a mnohem víc byl František Pecháček. Zavzpomínejte s námi na toho významného Sokola, který se zapsal […]
 • Uzavření sokolovny přes prázdniny
  Po dobu pololetních prázdnin 2.2.2024 a jarních prázdnin 19.2.-23.2.2024 bude sokolovna uzavřena. Vyjma oddílů seniorek, jógy a cvičení ,,Sokolíků“.
 • PF 2024
  Příjemné prožití Vánočních svátků a hodně úspěchů v Novém roce.Budeme se na Vás opět těšit v roce 2024. TJ Sokol Zlín
 • Pozvánka na Večer sokolských světel – neděle 8.10. v 18:30
  Tělocvičná jednota Sokol Zlín pořádá pro celou rodinu VEČER SOKOLSKÝCH SVĚTEL. Sraz s lampiony bude v neděli 8.10.2023 v 18:30 na náměstí Míru ve Zlíně před budovou radnice, odkud vyjde průvod ke Zlínské sokolovně. Z čajových svíček rozsvítíme srdce, jako vzpomínku na SOKOLY, kteří obětovali své životy za svobodu a demokracii. Vlastní lampion s sebou.
 • Zahájení cvičebního roku TJ Sokol Zlín
  Nábor nových cvičenců probíhá od pondělí 4.9.2023. Oddíl sportovní gymnastiky – více informací k zahájení a náboru zde. Odbor všestrannosti – více informací k zahájení a náboru zde.

Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představí návštěvníkům webu a seznámí je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu:

Zdravím! Jsem Josef a bydlím v Plzni. Pracuji jako řidič autobusu a po nocích bloguji o, alespoň dle mého, zajímavých věcech…

…a nebo něco takového:

Společnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům vynikající výrobky pro kedsicosi. XYZ se soustředí především na kvalitu a detail za použití nejnovějších technologií a se zajištěním vysoké životnosti. Firma sídlí v Kocourkově a zaměstnává více než 300 profesionálů ve různých oblastech.

Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!