TJ Sokol Zlín slaví 125 let

Zveme Vás na oslavy 125. výročí založení TJ Sokol Zlín, které se uskuteční v rámci prvomájových oslav na náměstí Míru ve Zlíně. V pondělí 1. května 2023 se budeme prezentovat na náměstí Míru od 9 do 17 hod na 4 stanovištích, kde si budou děti, případně rodiče, moci vyzkoušet různé sportovní disciplíny.

Od 13 hod pak půjdeme v průvodu, který vychází od 21. budovy v areálu Svitu. Všichni naši cvičenci jsou do průvodu srdečně zváni!

V rámci řízeného programu se na náměstí Míru od 14:15 do 14:45 hod předvedou s veřejnou skladbou Optimistky ženy ze Zádveřic a Malenovic, vystoupí borci z Březnice s ukázkou taekwondo, k vidění bude i kolová a krasojízda (Prštné), gymnastika v podání oddílu sportovní gymnastiky TJ Sokol Zlín a v neposlední řadě  vzpěrači z Jižních Svahů. Oslav se tedy společně s námi zúčastní i jednoty z Malenovic, Zádveřic, Březnice, Prštného a Jižních Svahů.